Markiz Szczecin - logo

www.OKIENNICE.net.pl

logotype logotype

DREWNO

Drewno jako materiał budowlany i wykończeniowy cieszy się niesłabnącą popularnością. Jest naturalny, estetyczny, a odpowiednio dobrany i konserwowany - również niezwykle trwały.
Drewno egzotycznych gatunków drzew, obecne na polskim rynku od kilku lat, stopniowo zyskuje sobie coraz szersze grono zwolenników. Tarcica stosowana w okiennicach Firmy Markiz wyróżnia się wysoką jakością. Ścisła współpraca z dostawcami gwarantuje dobieranie odpowiednich gatunków drewna, selekcjonowanie i jakość według optymalnych oczekiwań naszych klientów.
Do głównych zalet drewna jako surowca konstrukcyjnego należy zaliczyć: dużą trwałość, lekkość, sprężystość, dużą wytrzymałość mechaniczną, niewielki współczynnik rozszerzalności cieplnej, małą przewodność cieplną - właściwą i łatwość obróbki, a przede wszystkim to, że jest to produkt naturalny - ekologiczny.
Markiz Szczecin siedziba
Do produkcji okiennic wykorzystywana jest tarcica najwyższej jakości. Wyselekcjonowana, suszona do wilgotności 14-16 %. Poddana jest ona obróbce na nowoczesnym oprzyrządowaniu i wykończeniu ręcznemu, dzięki czemu otrzymujemy idealnie gładką i perfekcyjną powierzchnię profili. Tak przygotowane drewno przechodzi przez fazę jego impregnacji metodą zanurzeniową a następnie jest gruntowane oraz dwukrotnie malowane farbami kryjącymi (paleta RAL) lub lazurowymi (uwidaczniającymi strukturę drewna). Zakres kolorystyczny gotowych produktów jest zgodny z życzeniem klienta.
Markiz Szczecin - facebook

KONTAKT

ul. Cukrowa 65
71-004 Szczecin
tel.
tel./fax.
+48 91 489-45-25
+48 91 489-45-26
email: biuro@markiz.com.pl
Markiz Szczecin
Markiz Szczecin - banner
Markiz Szczecin
Markiz Szczecin - bannerMarkiz Szczecin - bannerMarkiz Szczecin - bannerMarkiz Szczecin - bannerMarkiz Szczecin - bannerMarkiz Szczecin - banner