Markiz Szczecin - logo

www.OKIENNICE.net.pl

logotype logotype

MONTAŻ NA OCIEPLENIU

Przedstawiamy dwa systemy montażu okiennic na fasadę, przed położeniem ocieplenia i po ociepleniu budynku. Montaż przy położonym już ociepleniu polega na wycięciu w styropianie bądź wełnie mineralnej otworów w których umieszcza się dystanse, przytwierdzając je bezpośrednio do muru a do nich z kolei montuje się mechanizm okiennicy. Elementy dystansowe zapobiegają utworzeniu się mostka termicznego oraz są doskonałym elementem nośnym konstrukcji okiennicy.
Element dystansowy z tworzywa
Markiz Szczecin
Preferowany przez Firmę MARKIZ dystans uzbrojony w moduły wzmacniające (płytka) i usztywniające, jest on odporny na wpływ czynników atmosferycznych, posiada doskonałą izolacyjność.
Element dystansowy drewniany
Markiz Szczecin
Opracowaną przez naszą Firmę alternatywą dla dystansu z tworzywa jest dystans z impregnowanego drewna klejonego warstwowo.
Markiz Szczecin Markiz Szczecin Markiz Szczecin Markiz Szczecin Markiz Szczecin Markiz Szczecin Markiz Szczecin Markiz Szczecin
Markiz Szczecin - facebook

KONTAKT

ul. Cukrowa 65
71-004 Szczecin
tel.
tel./fax.
+48 91 489-45-25
+48 91 489-45-26
email: biuro@markiz.com.pl
Markiz Szczecin
Markiz Szczecin - banner
Markiz Szczecin
Markiz Szczecin - bannerMarkiz Szczecin - bannerMarkiz Szczecin - bannerMarkiz Szczecin - bannerMarkiz Szczecin - bannerMarkiz Szczecin - banner