Markiz Szczecin - logo

www.OKIENNICE.net.pl

logotype logotype

STEROWANIE

Cechą szczególną i wyróżniającą napędy jest maksymalny komfort i niezawodność. Technologia napędowa została opracowana specjalnie do użytku na zewnątrz budynku, charakteryzuje się ona wysoką trwałością i cichą pracą. Poprzez ciągły rozwój naszych technik napędowych jesteśmy w stanie stworzyć odpowiadający Państwu system sterowania. Okiennice z elektronicznym napędem łączą indywidualny design z wyjątkową łatwością obsługi. Pasujące do Państwa stylu elementy obsługi można dowolnie konfigurować. Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania pozwala na łatwą obsługę z dowolnego miejsca. Poprzez połączenie czujników okiennice są zawsze we właściwej pozycji. Możliwość podłączenia w system umożliwia bezgraniczne możliwości dopasowania się fasady do zmieniających się warunków pogodowych.
Obsługa ręczna
Markiz Szczecin
Sterowanie to jest najpopularniejszym sposobem otwierania okiennic. Wymaga ono wychylenia się przez okno w celu otworzenia bądź zamknięcia połaci okiennic.
Obsługa za pomocą korby
Markiz Szczecin
Mechanizm korbowy do otwierania i zamykania skrzydła okiennicy, montowany na parapecie zewnętrznym pomiędzy oknem a okiennicą. Do zamontowania również w już istniejących okiennicach. Mechanizm po przewierceniu ramy okna jest sterowany korbą z wnętrza mieszkania.
Sterowanie elektryczne
Markiz Szczecin
Mechanizm elektryczny ma zastosowanie do zautomatyzowania czynności otwierania i zamykania wszelkich typów okiennic. W momencie domykania skrzydeł następuje zwolnienie ruchu co zabezpiecza skrzydła przed uderzeniem o mur lub ramę. Po zamknięciu nie jest możliwe ręczne otwarcie od zewnątrz.
Rodzaje napędów elektrycznych
W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju napędy do sterowania okiennicami:
- siłownik wmurowany w ścianę. Jest to produkt w pełni innowacyjny w dziedzinie automatyki. Sam mechanizm napędu jest niewidoczny co zdecydowanie wpływa na estetykę i trwałość okiennic.
Markiz Szczecin
- siłownik zewnętrzny montowany na belce nadokiennej. Szczególnie polecany do elewacji zaprojektowanych w tradycyjnym stylu lub do budynków już istniejących.
Markiz Szczecin - facebook

KONTAKT

ul. Cukrowa 65
71-004 Szczecin
tel.
tel./fax.
+48 91 489-45-25
+48 91 489-45-26
email: biuro@markiz.com.pl
Markiz Szczecin
Markiz Szczecin - banner
Markiz Szczecin
Markiz Szczecin - bannerMarkiz Szczecin - bannerMarkiz Szczecin - bannerMarkiz Szczecin - bannerMarkiz Szczecin - bannerMarkiz Szczecin - banner